Zvolte si typ nemovitosti

Prodej zemědělského objektu Očelice, pozemek 4 280 m²

4.199.000 ,-
Náš finanční specialista Vám připraví několik možností, jak nejlépe financovat nákup této usedlosti.
Celkem 7 fotografií, zobrazit všechny
Popis nemovitosti:

Nabízím Vám k prodeji jedinečnou usedlost, která zahrnuje rozsáhlé stavení s obytnou částí, chlévy, stodolu a další provozní prostory, vše obklopené malebným nádvořím. Tato nemovitost se nachází v lokalitě, kde panuje neuvěřitelný klid a absolutní soukromí, a to v obci Městec nad Dědinou – Očelice.

Přístup k domu je možný dvěma způsoby: po zpevněné cestě vedoucí z obce nebo po polní cestě, která vás přivede až k zadní části pozemku. Zatím nebyla zavedena plynová přípojka, ale možnost jejího zavedení je k dispozici. Tato nemovitost je v původním stavu, což Vám dává volnou ruku k rekonstrukci dle vašich vlastních představ a vizí.

Díky rozloze pozemku 4280 m² máte možnost vytvořit dvě až tři stavební parcely, což otevírá široké možnosti pro budoucí využití. Vzdálenost 20 km do Hradce Králové i do Kvasin zaručuje snadný přístup k pracovním příležitostem. Pro milovníky zimních sportů je v blízkosti ski areál Deštné v Orlických horách.

Dům je dostupný z autobusové zastávky vzdálené přibližně 200 metrů a vlakové stanice vzdálené kolem 900 metrů. Stodola poskytuje dostatek místa pro uložení zemědělské techniky a skladovací prostory na seno, slámu atp.

K dispozici je přívod vody z řádu a také možnost využít vodu ze studny, která může po provedení rozboru sloužit jako pitná.

Tento objekt je určen pro ty z Vás, kteří se nebojí rozsáhlejší rekonstrukce a hledají místo pro velice klidné bydlení, takřka na samotě, přitom pár minut autem do měst s kompletní občanskou vybaveností. Ideální pro chov zvířat či pěstování plodin, pro které je třeba větší pozemek. Opakuji, celková výměra pozemku je 4280 m².

Pro více fotografií, informací mě neváhejte kontaktovat.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
PF231001
Operace:
Prodej
Adresa:
Očelice
Plocha pozemku:
4280 m2
Plocha zastavěná:
128 m2
Stav objektu:
Před rekonstrukcí
Konstrukce:
Smíšená
Umístění objektu:
Okraj obce
Komunikace:
Zpevněná
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb

Prodej zemědělského objektu Očelice, pozemek 4 280 m²

4.199.000 ,-
Náš finanční specialista Vám připraví několik možností, jak nejlépe financovat nákup této usedlosti.
Prodejce:
realitní makléř: Petr Fejtek
Petr Fejtek
telefon: 728376285
fejtek@mexinvestment.cz
Je zobrazena přibližná poloha nemovitosti, adresa:
Očelice, okres Rychnov nad Kněžnou

Hledáte partnera pro prodej nemovitosti?
Jste na správné adrese

Kontaktujte nás

Pro své klienty zajišťujeme dokonalý servis. Připravíme vaší nemovitost k prodeji, nafotíme profesionální fotografie, natočíme videoprohlídku, zpracujeme 3D prohlídku, půdorysy, samostatný web pro nemovitost a zajistíme inzerci jak na sociálních sítích tak na inzertních portálech.

Mám zájem o spolupráci