Zvolte si typ nemovitosti

Postup spolupráce

 • 1. Chystáte se prodat svou nemovitost? S námi dosáhnete na nejlepší možnou cenu.

  Nejsme totiž klasická realitní kancelář, která pouze zprostředkovává prodej a inkasuje provize. Vaši nemovitost jsme schopni také vykoupit za nejvyšší cenu na trhu - a Vy tak navíc získáte své peníze okamžitě. V případě, že se rozhodnete pro klasické zprostředkování prodeje, nebudete muset hradit žádné provize.
 • 2. Homestaging

  Vaši nemovitost připravíme k prodeji tak, abyste za ni dostali mnohem více peněz. S pomocí profesionálního fotografa a špičkového interiérového designéra naaranžujeme Vaši nemovitost tak, že bude pro kupce mnohem atraktivnější. Nejenže se prodá mnohem rychleji, ale získáte až o 15% vyšší částku za prodej. Pro Vás je tato služba samozřejmě zdarma.
 • 3. Najdeme Vám solventní kupce

  Vaši nemovitost budeme aktivně propagovat na největších realitních portálech i na venkovních reklamách. Váš inzerát okamžitě uvidí desetitisíce potenciálních kupců, kteří shání nemovitost jako je ta Vaše. Pomocí topování zajistíme, aby byl Váš inzerát vždy na prvních místech.
 • 4. Prodej nemovitosti bez starostí

  Zajistíme prohlídky se zájemci o koupi, včetně veškeré komunikace. Vše samozřejmě zorganizujeme tak, abychom co nejméně zasahovali do Vašeho běžného života. Naším cílem je maximální transparentnost. Vždy budete vědět o všech našich krocích. Samozřejmostí je i zpracování veškeré smluvní dokumentace včetně zajištění převodu na Katastru nemovitostí zdarma. Solventnost každého zájemce o koupi pochopitelně důkladně prověříme a zajistíme i úschovu peněz. S námi je prodej nemovitosti hračka!

Hledáte partnera pro prodej nemovitosti?
Jste na správné adrese

Kontaktujte nás

Pro své klienty zajišťujeme dokonalý servis. Připravíme vaší nemovitost k prodeji, nafotíme profesionální fotografie, natočíme videoprohlídku, zpracujeme 3D prohlídku, půdorysy, samostatný web pro nemovitost a zajistíme inzerci jak na sociálních sítích tak na inzertních portálech.

Mám zájem o spolupráci